Офіційний сайт Нетішинського НВК

Головна
Програма розвитку
Наші досягнення
Фотогалерея
Мапа сайту
Історія школи
НВК в ЗМІ
Про школу

Важливо знати!

    Навчальний заклад обслуговує дільничний офіцер поліції
сектору превенції Нетішинського ВнП Славутського
ВП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції
Зелевський Владислав Олександрович та
інспектор ювенальної превенції сектору превенції Нетішинського ВнП
Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області майор поліції
Волошина Тетяна Вікторівна.

Безкоштовні "гарячі"
телефонні лінії

Міні-чат

Опитування

Як Ви оцінюєте наш шкільний сайт?
Всего ответов: 435


Як Ви оцінюєте роботу навчального закладу?
Всего ответов: 422


Які якості повинен мати сучасний вчитель?
Всего ответов: 450


Ваша думка щодо єдиної форми.
Всего ответов: 373

Корисні посилання

Відвідування сайту

Статистика ucoz.ua


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статистика liveinternet.ru

Форма входу
Архів новин
Січень - Березень 2015 року

    Березень Зовнішнє Незалежне оцінювання 2015    Зовнішнє Незалежне оцінювання 2015
Функціональні обов'язки старшого інструктора та інструктора.


детальніше ....


    Березень Тиждень початкової школи

    В рамках «Тижня початкової школи» 18 березня між учнями четвертих класів вчителем Пахальчук Г.О. був проведений математичний конкурс «Цікавий експрес». Діти отримали маршрутні листи, за якими рухалися до відповідних зупинок: «Тренувальна», «Логічна», «Задачна», «Творча» та «Обчислювальна». Учні впевнено і з задоволенням виконували різноманітні завдання, проявляючи свої математичні здібності, логічне мислення та вміння працювати в групі. Конкурс пройшов жваво, цікаво і результативно.
    В рамках «Тижня початкової школи» 19 березня між учнями четвертих класів був проведений конкурс віршів Тараса Григоровича Шевченка. Організувала і провела конкурс вчителька початкових класів Амірова Світлана Євгенівна. Активну участь взяли учні 4-Б, 4-В та 4-Д класів (класні керівники: Пахальчук Галина Олексіївна, Амірова Світлана Євгенівна, Матвєєва Валентина Миколаївна). Читців із захопленням і цікавістю слухали школярики других класів......

детальніше ....


    Березень Переддень Міжнародного дня прав жінок та миру.

    Шостого березня у переддень Міжнародного дня прав жінок та миру учнівський колектив НВК вітав усіх жінок та дівчат школи зі святом.
Комісія культури та організації дозвілля організувала виставку «Світ моїх захоплень». Свої роботи представили учні початкової школи та гуртківці.
Святкові газети підготували учні 6-11 класів, у яких бажали гарного настрою, міцного здоров’я, щедрої долі, жіночого щастя, любові, добра, миру та злагоди. ......

переглянути ....


    Березень Разом ми - сила!    Наша держава знаходиться в скрутному становищі як в економічному, так і в політичному. Але найстрашніше те, що на Сході України ведуться бойові дії, гинуть солдати та мирне населення. Ми, українці, усіляко намагаємося підтримати тих, хто сьогодні на війні. Кожен із нас уболіває за долю країни. Шкільна громада Нетішинського НВК......

детальніше ....


    Березень Родинне свято «Ми всі зірки на небосхилі школи»    Кожен учень – талановитий. Завдання вчителя розкрити усі таланти і здібності учнів. Так вважає класний керівник 4-А класу Митюк Ганна Олександрівна. Підтвердженням цього є родинне свято «Ми всі зірки на небосхилі школи», яке відбулося 18.03.15 року в Актовій залі школи.

Переглянути ....


    Березень Майстер-клас для учителів школи з питань роботи із відеопродуктами    23 березня 2015 року Онойко А.С., вчитель інформатики, провів майстер-клас для учителів школи з питань роботи із відеопродуктами. Познайомив присутніх із особливостями роботи у соціальних мережах, надав практичні поради щодо скачування потрібної відеопродукції, створення власного кінофільму.
    Березень Тиждень початкових класів


    З 16.03.2015 року по 20.03.2015 року в НВК проводився тиждень початкових класів. Тиждень пройшов організовано, змістовно. Заходи, які проводились, були цікавими, пізнавальними.
    Активну участь у тижні початкових класів взяли учні 2 – 4 класів. Були проведені конкурси малюнків на патріотичну тематику, виставки газет, ребуси, загадки, виховні години, змагання на кращого математика, вікторини.
    Березень Запрошує у гості казка


    В рамках проведення тижня початкових класів другокласники побували на незвичайному святі. Його немає в календарі, але воно є у серці і душі тих людей, які люблять казки. Учні приймали активну участь у відгадуванні казкових героїв, співали пісеньки з казок. Цікавим був конкурс «Чи уважний ти читач?» для кмітливих і спостережливих. А на кінець свята учні 2-Б класу під керівництвом класовода Савчук А.Є. показали виставу «Зайчикова хатка». Юні актори на сцені гарно зображали зайчика, лисичку, ведмедика, сороку. Добро знову перемогло і учні щиро дякували артистам оплесками.
    Березень Виховний захід «Мати – берегиня роду»

    4 березня в 1-Б класі під керівництвом класного керівника Величко Г. П. , та музичного керівника Гуменюк Наталії Петрів був проведений виховний захід «Мати – берегиня роду» присвячений Міжнародному жіночому дню. Діти із задоволенням вітали своїх дорогих матусь, любих бабусь, сестричок та гостей в залі. На святі лунали веселі пісні, жартівливі вірші та гуморески. Щирі, ніжні душевні слова вдячності дітей за материнську любов, ласку, турботу. Діти з радістю запрошували до танцю своїх мам, та залучали їх до веселих ігор. Свято відбулося цікаво. Всі залишили свято з великим бадьорим настроєм.

Переглянути ....


    Березень Акції «Допоможи воїнам АТО


    В час великих змін судилося жити нашому народові. Ми відчуваємо невимовну біль за нашу країну, за людей та однолітків, які продовжують жити в зоні АТО, за бійців, які захищають нашу Землю. Вони потребують нашої підтримки (як моральної так і матеріальної), саме тому парламент УРНВК ініціював проведення акції «Допоможи воїнам АТО». З 23 лютого по 3 березня спільними зусиллями було зібрано товари першої необхідності та 690 грн на придбання маскувальної сітки. Щиро дякуємо усім класам та класним керівникам які долучились до акції.


Переглянути ....

    Березень ЮВІЛЯРАМ 2015 року присвячується тиждень світової літературиЮВІЛЯРАМ 2015 року присвячується
тиждень світової літератури
(16-20 березня 2015 року)
Переглянути ....

ВІКТОРИНА "Найкращий знавець життя та творчості Г.К.АНДЕРСЕНА"

    Березень Зі св'ятом Весни


Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.
Він вітання наші щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії,
Щоб коханими були,
Щоб у радості цвіли.

    Лютий Фестиваль педагогічного пошуку


    Протягом лютого 2015 року у Нетішинському НВК проходив Фестиваль педагогічного пошуку, у якому взяли участь учителі першої, другої кваліфікаційних категорій, спеціалісти. Відкриті уроки були завчасно анонсовані, педагоги активно готувалися до заходів, показали достатній рівень науково-методичної компетенції. Вони репрезентували технології педагогічної діяльності, які, на їх погляд, якнайкраще допомагають розвивати ключові учнівські компетенції.


Переглянути ....

    Лютий Вибір професії


    Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Як зробити правильний вибір, куди і на кого йти вчитися далі?
    Як зорієнтуватися в безмежному морі професій, вибрати серед них ту, яка допомогла б успішно розпочати самостійну трудову діяльність, а значить і життєвий шлях?


Переглянути ....

    Лютий Творчий звіт педагогів


   16-17 лютого 2015 року у читальному залі Нетішинського НВК учителі, які атестуються, репрезентували результати роботи над індивідуальними науково-методичними проблемами. Творчий звіт показав високий рівень наукової організації праці педагогів, їх рівень володіння методичним інструментарієм.
   Члени атестаційних комісій шкільного та міського рівнів мали змогу познайомилися із результати діяльності вчителів, які атестуються у 2015 році.


Переглянути ....

    лютий


           Оголошення

           До відома учасників навчально-виховного процесу.
       З 17.02 відновлюється навчання в навчально-виховному комплексі
                           Адміністрація НВК

    Лютий Вечір поезії « Знайомі – незнайомі обличчя»


    30 січня у НВК відбувся вечір поезії « Знайомі – незнайомі обличчя». « Поезія – це чарівна скрипка, в яку закохується багато людей , незважаючи на вік, професію, національність», – звучало з уст ведучих Ірини Мацун та Катерини Коротової. У цей день власні вірші читали Олександра Жигадло, Наталія Зуєва, Дарина Козійчук, Марина Сябрук.
    Психологи відзначають, що люди, які захоплюються поезією, м'якші, добріші, емоційніші,.....


Переглянути ....

    Лютий Фото виставка «Мить зупинись»


       Увага!
    В рамках тижня природничих наук буде проходити традиційна щорічна фотовиставка «Мить зупинись» (світ природи). До участі у фотовиставці запрошуються учні та вчителі нашої школи.
Роботи приймаються до 18 лютого 2015 року.
Розміри фотокартки: А4
На зворотній стороні підписати прізвище та імя учасника виставки, клас, а також назву роботи.
Роботи здавати у 107 каб. Вчителям біології

Кафедра природничих наук    лютий


           Оголошення

           До відома учасників навчально-виховного процесу.
      Рекомендуємо ознайомитись з інформацією розміщеної на сайті
       Навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності Хмельницької області

     Переглянути ....

                           Адміністрація НВК    Лютий Школа інформаційної культури


    9 лютого 2015 року учителі школи – слухачі «Школи інформаційної культури» познайомилися із соціальним сервісом Padlet.
    Заст. директора Конончук Н.В. розповіла про переваги цього сервісу та продемонструвала можливі способи його використання під час організації навчально-виховної діяльності. Онойко А.С., вчитель інформатики, надав практичні рекомендації щодо роботи із віртуальною дошкою.

Переглянути ....

    лютий


           Оголошення

           До відома учасників навчально-виховного процесу.
      З 09.02 по 16.02. 2015 року (включно) навчання припинено у зв’язку із продовженням        карантинних заходів.
                           Адміністрація НВК

    Лютий Фестивалю педагогічного пошуку


    3 лютого 2015 року у Нетішинському НВК у рамках проведення Фестивалю педагогічного пошуку Смичок І.Ю., вчитель хімії та екології, переможниця обласного конкурсу «Вчитель року-2015» познайомила молодих та малодосвідчених учителів школи із планом роботи над науково-методичною проблемою, репрезентувала досвід своєї роботи.    3 лютого 2015 року у рамках проведення Фестивалю педагогічного пошуку Кухар Н.Я., практичний психолог, провела тренінг «Удосконалення «Я»- концепції учителя» для педагогічних працівників, які атестуються, та молодих педагогів. Учителі мали змогу познайомитися із механізмами уникнення негативних зовнішніх та внутрішніх впливів, висловитися щодо реалізації себе у професії..

    лютий


           Оголошення

      До відома учасників навчально-виховного процесу.
      З 03.02 по 09.02. 2015 року (включно) навчання припинено у зв’язку із карантинними              заходами.
                           Адміністрація НВК

    Січень День пам'яті героїв Крут


    29 січня у Нетішинському НВК відбулися заходи присвячені Дню пам'яті героїв Крут. 97 років тому молоді захисники Української Народної республіки власною кров'ю вписали Нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

Переглянути ....

    Січень МИ - УКРАЇНЦІ


    Учнівська творчість є однією із форм реалізації соціокультурної компетентності учнів. Роботи випускників Нетішинського НВК, що були відзначені у конкурсах учнівської творчості, надруковані на сторінках шкільної і міських газет, торкаються актуальних проблем сучасності: державності України, патріотизму, усвідомлення себе як особистості і громадянина.
   Розроблені матеріали можуть бути корисними вчителям української мови та літератури, учням 10 - 11 класів.

Переглянути ....

    Січень Проведення Дня Соборності та Свободи України


    Інформація
про проведення Дня Соборності та Свободи України ( 22 січня )
в Нетішинському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. та ліцей»

1. Науково – теоретична конференція «Акт Злуки УНР та ЗУНР – історична реальність чи втрачений міф » - 11 класи
2. Круглий стіл « Свято зріднених сердець» -10 класи
3. Виховна година для учнів 7- 8 класів «Перше свято соборності»
....

Переглянути ....

    Січень Увага Небезпечно!

    Січень Вітаємо із перемогами на обласних олімпіадах!


Вітаємо із перемогами на обласних олімпіадах!

із математики
Козирського Андрія
учня 9 клас,ІІ місце,
вч. Квасун О.М.

із історії
Вариченка Андрія
учня 9 класу, ІІІ місце
вч. Слободяник Г.І.

Сидорчука Юрія
учня 10 клас ІІІ місце,
вч. Слободяник Г.І.    Designed by Shostak
    Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz

        (теги:Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів та ліцей,Нетішинський НВК, школа та ліцей міста Нетішин, НВК Нетішина,НВК міста Нетішин, школа №3 міста Нетішин )