Офіційний сайт Нетішинського НВК

Головна
Програма розвитку
Наші досягнення
Фотогалерея
Мапа сайту
Історія школи
НВК в ЗМІ
Про школу

Важливо знати!

    Навчальний заклад обслуговує дільничний офіцер поліції
сектору превенції Нетішинського ВнП Славутського
ВП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції
Зелевський Владислав Олександрович та
інспектор ювенальної превенції сектору превенції Нетішинського ВнП
Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області майор поліції
Волошина Тетяна Вікторівна.

Безкоштовні "гарячі"
телефонні лінії

Міні-чат

Опитування

Як Ви оцінюєте наш шкільний сайт?
Всего ответов: 435


Як Ви оцінюєте роботу навчального закладу?
Всего ответов: 422


Які якості повинен мати сучасний вчитель?
Всего ответов: 450


Ваша думка щодо єдиної форми.
Всего ответов: 373

Корисні посилання

Відвідування сайту

Статистика ucoz.ua


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статистика liveinternet.ru

Форма входу
методичні об'єднання

Кафедра естетичного виховання

Технологія виготовлення виробів у техніці макраме


    Техніка ручного плетення відома нині як вид мистецтва макраме. Це хоч і копітка робота, від задуму до його втілення проходить досить багато часу. Проте макраме приносить багато естетичної насолоди не тільки від самого процесу роботи, але й від усвідомлення того, що своїми руками ви створюєте індивідуальну, не схожу ні на яку іншу, річ.
   Даний посібник включає основні види роботи у техніці макраме, якими можуть займатися учні 5 – 9 класів. Теми побудовані з урахуванням інтересів учнів до даного розділу, за принципом від простого до складного. Всі теми посібника відповідають основному принципу програми з трудового навчання. Він може бути використаний в процесі вибору варіативної складової, гурткової роботи, факультативних занять, індивідуальному навчанні. Цей посібник буде корисним і для початківців, і для тих, хто вже зачарований таким рукоділлям. Користуючись порадами та схемами наведеними у посібнику, Ви можете навчити учнів зробити прикраси та листівки, закладки й іграшки, й різноманітні цікаві речі, які знадобляться у житті.

Пояснювальна записка

   Реформування української системи освіти відбувається у відповідності до світових тенденцій, які встановлюють пріоритет творчого розвитку, критичного мислення, компетентностей особистості над традиційним заучуванням знань і вмінь.
   Вчитель не стільки контролює вивчення і відтворення учнем певних знань і відповідних вмінь, а допомагає і підтримує його у процесі засвоєння і застосування нових знань на практиці з урахуванням його особистих здібностей та природних нахилів.
   Відповідно до цього змінюються традиційні підходи до змісту освіти, і зокрема, в трудовому навчанні учнів. Так, сучасний розвиток суспільства та виробництва потребує не лише навчати учнів запам’ятовувати і відтворювати техніко-технологічні знання та прийоми роботи інструментом, а й застосовувати такі знання та вміння на практиці – через розв’язання творчих завдань (виконання навчальних і творчих проектів), формування відповідного досвіду.
   Зміст модуля передбачає ознайомлення учнів з технологією виготовлення виробів у техніці макраме.
   Макраме як один з різновидів декоративно-прикладного мистецтва у нашій країні відоме не так давно, але з кожним роком все більш поширюється серед прихильників активного відпочинку. Відповідаючи естетичним вимогам, в’язане полотно різних фактур застосовується для створення сучасних моделей одягу найрізноманітнішого призначення.
   Робота у техніці макраме не вичерпується зразками, наведеними у методичних рекомендаціях. Варто лише засвоїти основні прийоми роботи і Ви зробите оригінальні, самобутні вироби, які прикрасять ваш побут. Макраме належить до унікальних явищ культури. Він є предметом дитячої гри, засобом виховання та розвитку дитини, об'єктом творчості, декоративною оздобою, сувеніром. Власне, ці функціональні відмінності, тісно переплітаючись, зумовили її активну роль у процесі культурної спадкоємності поколінь та мистецьку своєрідність.
   Реалізація змісту цієї варіативної частини програми забезпечить вирішення наступних завдань:
• розширення кругозору з історії народних традицій, прилучення до культури;
• залучення учнів до певного виду діяльності, формування необхідних для цього знань і вмінь, навчання учнів поводження з різноманітними засобами праці;

Скачати урок повністю "Технологія виготовлення виробів у техніці макраме"


    Designed by Shostak
    Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz

        (теги:Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів та ліцей,Нетішинський НВК, школа та ліцей міста Нетішин, НВК Нетішина,НВК міста Нетішин, школа №3 міста Нетішин )