Офіційний сайт Нетішинського НВК

Головна
Програма розвитку
Наші досягнення
Фотогалерея
Мапа сайту
Історія школи
НВК в ЗМІ
Про школу

Важливо знати!

    Навчальний заклад обслуговує дільничний офіцер поліції
сектору превенції Нетішинського ВнП Славутського
ВП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції
Зелевський Владислав Олександрович та
інспектор ювенальної превенції сектору превенції Нетішинського ВнП
Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області майор поліції
Волошина Тетяна Вікторівна.

Безкоштовні "гарячі"
телефонні лінії

Міні-чат

Опитування

Як Ви оцінюєте наш шкільний сайт?
Всего ответов: 435


Як Ви оцінюєте роботу навчального закладу?
Всего ответов: 422


Які якості повинен мати сучасний вчитель?
Всего ответов: 450


Ваша думка щодо єдиної форми.
Всего ответов: 373

Корисні посилання

Відвідування сайту

Статистика ucoz.ua


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статистика liveinternet.ru

Форма входу
КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ З ФІЗИКИ
ТА МЕТОДИЧНІ ПОРАДИ

щодо розв’язування завдань із фізики
на заключному етапі
Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України
    Рекомендовано до друку Вченою радою
Інституту обдарованої дитини Академії педагогічних наук України (протокол № 1 від 15 листопада 2007 р.)
та Педагогічною радою Державного позашкільного навчального закладу Мала академія наук учнівської молоді
(протокол № 2 від 23 жовтня 2007 р.)


    У збірнику наведено більше 140 задач із фізики, що були запропоновані для розв’язання на науково-технічному і фізико-математичному відділеннях для учнів 9-11 класів. Задачі контрольних робіт різнорівневі. Кожна контрольна робота складається з дев’яти задач: трьох простих задач, трьох задач середнього та трьох задач підвищеного рівнів складності. Перші три задачі оцінюються по 2 бали, наступні три – по 4 бали, останні три задачі – по 7 балів кожна. Загальна кількість балів за контрольну роботу – 39, що складає 39% від максимальної кількості балів, яку може отримати учасник конкурсу. Саме тому значення контрольної роботи не можна недооцінити.
    Задачі контрольних робіт не є олімпіадними, а тому розраховані на знання шкільного курсу фізики. Усі задачі відповідають шкільній програмі з фізики для загальноосвітніх середніх навчальних закладів. Задачі кожної контрольної роботи підбиралися так, щоб охопити якомога більше розділів фізики, які вже вивчалися учнями.
    У збірнику наведені умови задач та методичні вказівки для розв’язання усіх задач без винятку. Особливу увагу звернено на розв’язання типових задач.Зразок задач

9 клас
1. Поїзд рухається зі швидкістю 108 км/год. Пасажир цього поїзда упродовж 18 с бачить поїзд, який стоїть на запасній колії. Яка довжина поїзда, що стоїть нерухомо на землі?
2. Середня густина планети Меркурій 5000 кг/м3, її середній радіус 2440 км. Визначити прискорення вільного падіння біля поверхні планети.
3. Відомо, що стріла, яку випустив син Іван з метою пошуку нареченої, мала початкову швидкість 60 м/с. На якій найбільшій відстані слід шукати відоме болото?
***

1. Знайдіть кутову швидкість колеса автомобіля діаметром 50 см, що їде зі швидкістю 50 км/год.
2. Вода масою 200 г з початковою температурою 200С нагрівається кип’ятильником, що має опір 200 Ом і підключений до мережі з напругою 220В. За який час вода закипить?
***

10 клас
1. За десять діб зі склянки повністю випарувалося 100 г води. Скільки в середньому молекул вилітало з поверхні води за 1 с?
2. У якому випадку буде виконано більшу роботу: при перекочуванні (кантуванні) куба через ребро з однієї грані на іншу чи при пересуванні куба на довжину ребра? Вага стального куба 200 Н, коефіцієнт тертя ковзання 0,4.
***

1. Мисливець стріляє з гвинтівки масою 5 кг. У скільки разів більшою буде швидкість віддачі гвинтівки, не притиснутої до плеча мисливця, порівняно зі швидкістю віддачі у випадку, коли він міцно притискає гвинтівку до плеча? Маса мисливця 80 кг.
2. Космічний корабель обертається по коловій орбіті навколо невідомої планети з періодом 1,5 год. Знайти масу планети, якщо радіус орбіти 6000 км.
***

11 клас
1. Ліфт під час розгону і під час гальмування рухається з прискоренням, яке однакове за модулем. Чому дорівнює його величина, якщо вага людини, що перебуває в ліфті, у першому і другому випадках відрізняється у 3 рази?
2. У коливальному контурі відбуваються вільні гармонічні коливання. Знаючи, що максимальний заряд конденсатора 1 мкКл, а максимальний струм у контурі 10 А, визначте власну частоту коливань контура.
3. Визначити період напіврозпаду радону, якщо за одну добу з 106 ядер атомів радону розпадається 175000 ядер.


Скачати "Контрольні роботи з фізики та методичні поради"
    Designed by Shostak
    Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz

        (теги:Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів та ліцей,Нетішинський НВК, школа та ліцей міста Нетішин, НВК Нетішина,НВК міста Нетішин, школа №3 міста Нетішин )