Офіційний сайт Нетішинського НВК

Головна
Програма розвитку
Наші досягнення
Фотогалерея
Мапа сайту
Історія школи
НВК в ЗМІ
Про школу

Важливо знати!

    Навчальний заклад обслуговує дільничний офіцер поліції
сектору превенції Нетішинського ВнП Славутського
ВП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції
Зелевський Владислав Олександрович та
інспектор ювенальної превенції сектору превенції Нетішинського ВнП
Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області майор поліції
Волошина Тетяна Вікторівна.

Безкоштовні "гарячі"
телефонні лінії

Міні-чат

Опитування

Як Ви оцінюєте наш шкільний сайт?
Всего ответов: 435


Як Ви оцінюєте роботу навчального закладу?
Всего ответов: 422


Які якості повинен мати сучасний вчитель?
Всего ответов: 450


Ваша думка щодо єдиної форми.
Всего ответов: 373

Корисні посилання

Відвідування сайту

Статистика ucoz.ua


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статистика liveinternet.ru

Форма входу


Харчування
Анкета харчування
Результати опитування учнів 5-11 класів Нетішинського НВК щодо організації харчування в закладі (вересень- жовтень)


    У зв”язку з погіршенням демографічної ситуації в країні і наростаючого зниження рівня здоров”я дітей на фоні екологічних і соціально-економічних негараздів в державі загострилась проблема збереження здоров”я дітей .
    У відношенні цього, харчування дітей відіграє ведучу роль для їх здоров”я. Харчування ж школярів потребує особливої уваги ще й тому, що сучасне навчання в школі потребує високого розумового та фізичного навантаження і супроводжується значними енерговитратами.
    Оздоровча роль шкільного харчування доповнюється й його великим виховним значенням – діти привчаються до режиму, формується культура харчування та закріплення гігієнічних знань. Звідси постає завдання перед медичними працівниками, гігієністами, батьками: домагатися 100 – відсоткового охоплення школярів гарячим харчування. З метою вивчення стану організації харчуванння школярів не лише на рівні школи, а й сім”ї, а також стану обізнаності школярів із правилами особистої гігієни, щорічно проводиться анкетування школярів узакладі . Результати останнього опитування свідчать, що у порівнянні з минулими роками дещо покращилася ситуація з організацією харчування в школах. Так, якщо в 2009 навчальному році на запитання: “Чи харчуєшся ти в шкільній їдальні?” відповідали “Так” – 24%, то в 2010 році стверджено відповіли 65% учнів. Зменшилась і кількість дітей, які взагалі не харчуються в школі з 15% до 9%; залишається на одному рівні відсоток дітей, які користуються шкільним буфетом (29%), та тих, які ходять на перерву додому снідати(54,3%).
    Анкетним методом було встановлено, що жодного разу не їдять м”ясо 7% опитаних дітей, рибу – 17%, молокопродукти - 55%, овочі і фрукти – 7%. Також було відмічено, що 32,6% дітей яким батьки дають гроші на харчування, використовують їх за іншим призначенням, а 32% опитаних дітей взагалі не отримують від батьків гроші на харчування.
    Результати анкетування також показали, що ситуація щодо обізнаності школярів з правилами дотримання особистої гігієни поліпшилась. Так, за даними анкетування на запитання: “Чи миєш ти руки з милом ?” відповіли “Ні” – 3,7% дітей (у минулому році цей показник становив – 6%); на запитання ”Чи миєш ти руки після відвідування туалету?” – в минулому році заперечно відповіли 13% (в поточному році – 3,7%); на запитання “Чи миєш ти руки перед вживанням їжі?” – заперечливо відповіли 11% (цього року – 3,9%).
    Результати проведеного дослідження були доведені нами до відому педагогічного колективу школи, батьків .


    Designed by Shostak
    Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz

        (теги:Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів та ліцей,Нетішинський НВК, школа та ліцей міста Нетішин, НВК Нетішина,НВК міста Нетішин, школа №3 міста Нетішин )