Офіційний сайт Нетішинського НВК

Головна
Програма розвитку
Наші досягнення
Фотогалерея
Мапа сайту
Історія школи
НВК в ЗМІ
Про школу

Важливо знати!

    Навчальний заклад обслуговує дільничний офіцер поліції
сектору превенції Нетішинського ВнП Славутського
ВП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції
Зелевський Владислав Олександрович та
інспектор ювенальної превенції сектору превенції Нетішинського ВнП
Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області майор поліції
Волошина Тетяна Вікторівна.

Безкоштовні "гарячі"
телефонні лінії

Міні-чат

Опитування

Як Ви оцінюєте наш шкільний сайт?
Всего ответов: 435


Як Ви оцінюєте роботу навчального закладу?
Всего ответов: 422


Які якості повинен мати сучасний вчитель?
Всего ответов: 450


Ваша думка щодо єдиної форми.
Всего ответов: 373

Корисні посилання

Відвідування сайту

Статистика ucoz.ua


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статистика liveinternet.ru

Форма входу


Харчування
Нормативно-правова база

    Закон України « Про освіту» ст. 25

«Організація та відповідальність за харчування у державним закладах освіти покладаються на місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, міністерства і відомства України, яким підпорядковані заклали освіти, керівників закладів освіти і здійснюються за рахунок бюджетних асигнувань. Харчування у закладах освіти Інших форм власності організовують засновник і керівник закладу.»Закон України «Про загальну середню освіту» ст.22

Стаття 22. Охорона та зміцнення здоров’я учнів (вихованців)
1. Загальноосвітній навчальний заклад забезпечує безпечні та нешкідливі умови навчання, режим роботи, умови для фізично¬го розвитку та зміцнення здоров'я, формує гігієнічні навички та засади здорового способу життя учнів (вихованців).
2. Учні (вихованці) загальноосвітніх навчальних закладів не¬залежно від підпорядкування, типів і форм власності забезпечу¬ються медичним обслуговуванням, що здійснюється медичними працівниками, які входять до штату цих закладів або відповідних закладів охорони здоров'я, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Заклади охорони здоров'я разом з органами управління освітою та органами охорони здоров'я щорічно забезпечують безоплатний медичний огляд учнів (вихованців), моніторинг і корекцію стану здоров'я, проведення лікувально-профілактичних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності.
(Частина друга абзацу другого статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1642-Ш від 06.04.2000)
3. Відповідальність за організацію харчування учнів (вихо¬ванців) у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від упорядкування, типів і форм власності додержання в них санітарно-гігієнічних і санітарно-протиепідемічних правил норм покладається на засновників (власників), керівників цих навчальних закладів. Норми та порядок організації харчування учнів (вихованців) у загальноосвітніх навчальних закладах встановлюються Кабінетом Міністрів України.
(Частина третя статті 22 із змінами, внесеними, згідно із Моном № 1642-Ш від 06.04.2000)
4. Контроль за охороною здоров'я та якістю харчування учнів вихованців) покладається на органи охорони здоров'я.
Закон України «Про охорону дитинства» ст.5

Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції, визначеної законом, забезпечують:
...організацію харчування учнів 1-3 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей-сиріт, дітей з неповних га багатодітних сімей у професійно-технічних навчальних закладах.»Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»ст. 32

До відання виконавчих сільських. селищних, міських рад належать:
а) власні (самоврядні) повноваження)
б) організація медичного обслуговування та харчування у закладах освіти, культури, фізкультури і спорту, оздоровчих закладах, які належать територіальним громадам або передані їм;»Заков України « Про внесення змін до деяких законів України з питань надання допомоги малозабезпеченим сім'ям»

«... Допомога призначається малозабезпеченим сім'ям з дітьми ( в тому числі усиновленими дітьми і дітьми , що знаходяться під опікою і піклуванням у віці до 16 років ( учням — до 18 років) . якщо середньомісячний місячний сукупний дохід сім'ї нижче прожиткового мінімуму для сім'ї.»
Закон України « про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» ст.. 30

« Передбачене безплатне харчування учнів середніх загальноосвітніх професійно - технічних навчальних закладів розташованих на територіях радіоактивного забруднення, а також дітей, евакуйованих із зони відчуження дітей , які є інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, і тих , які проживали у зоні безумовного (обов'язкового) відселення з моменту)' аварії до прийняття постанови про відселення.»КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА


від 19 червня 2002 р. № 856 Київ
Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах
З метою організації" повноцінного харчування та поліпшення становища дітей – сиріт . дітей. позбавлених батьківського піклування, і дітей із малозабезпечених сімей Кабінет Міністрів України постановляє :
1.Устаковити. що діти - сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти із сімей , які отримують допомогу відповідно до статті 19 Закону України " Про Державну допомогу сім'ям з дітьми", забезпечуються безоплатними обідами у загальноосвітніх навчальних закладах у порядку, визначеному Міністерством освіти і науки.
2.Визнати такими, що втратили чинність:
-постанову Кабінету Міністрів України від 23 вересня 1991 р. № 215 "Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту населення" (ЗП України, 1991 р., № 9, ст. 87);
- постанову Кабінету Міністрів України від 31 серпня 1996 р. № 1032 "Про гарячі обіди дітям-сиротам та дітям із малозабезпечених сімей" (ЗП України, 1996 р., № 17, ст. 475).
Прем'єр - міністр України А.Кінах


    Designed by Shostak
    Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz

        (теги:Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів та ліцей,Нетішинський НВК, школа та ліцей міста Нетішин, НВК Нетішина,НВК міста Нетішин, школа №3 міста Нетішин )