Офіційний сайт Нетішинського НВК

Головна
Програма розвитку
Наші досягнення
Фотогалерея
Мапа сайту
Історія школи
НВК в ЗМІ
Про школу

Важливо знати!

    Навчальний заклад обслуговує дільничний офіцер поліції
сектору превенції Нетішинського ВнП Славутського
ВП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції
Зелевський Владислав Олександрович та
інспектор ювенальної превенції сектору превенції Нетішинського ВнП
Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області майор поліції
Волошина Тетяна Вікторівна.

Безкоштовні "гарячі"
телефонні лінії

Міні-чат

Опитування

Як Ви оцінюєте наш шкільний сайт?
Всего ответов: 435


Як Ви оцінюєте роботу навчального закладу?
Всего ответов: 422


Які якості повинен мати сучасний вчитель?
Всего ответов: 450


Ваша думка щодо єдиної форми.
Всего ответов: 373

Корисні посилання

Відвідування сайту

Статистика ucoz.ua


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статистика liveinternet.ru

Форма входу


   З історії навчального закладу

   Згідно із Генеральним планом забудови Нетішина, третя середня школа в місті повинна була відкритися у 1990 році. Але аварія на Чорнобильській АЕС в квітні 1986 року та переселення, у зв’язку з цією трагедією, в Нетішин значної кількості жителів Прип’яті, унесли в графіки пуску нових об’єктів інфраструктури Нетішина свої корективи.
   Будівництво нової школи розпочалось влітку 1987 року. Директором призначили Вишнякову Адель Миколаївну, евакуйовану з Прип’яті, де працювала директором середньої школи №4.
   1 вересня 1988 року школа №3 м. Нетішина гостинно відчинила двері для 1700 школярів, які навчались в класах з українською та російською мовами. Директором була сформована перша адміністративна команда у складі Богодіст Валентини Миколаївни, Юрчук Тамари Антонівни, Моцик Марії Адамівни. Педагогічний колектив славився ентузіазмом, творчістю, повагою до учнів. Інноваційні підходи демонструвались в організації і навчальної, і виховної роботи: система Ключових справ, Зльоти хлопчиків різних поколінь, вивчення іноземної мови з 1го класу, табір праці і відпочинку, заняття за інтересами в групах продовженого дня… Надзвичайна увага приділялась збереженню шкільного майна, естетичному оформленню кабінетів, зал, рекреації.
   З 1 вересня 1992 року середню школу № 3 очолив Роюк Олександр Агейович, призначений за результатами виборів, проведених трудовим колективом. За роки його керівництва сформувався високий рейтинг навчального закладу, зміцніли традиції, згуртувався потужний колектив. На початок 1994 – 1995 навчального року за парти сіло близько 2,5 тисячі учнів.
   З 3 квітня 1995 року до 2 вересня 2002року директором нашого навчального закладу була Моцик Марія Адамівна (за ініціативи міського голови Гладуняка Івана Васильовича Роюка О.А. було переведено директором зош № 4, що будувалася, відкриття якої було під загрозою зриву).
   В цей період школа № 3 стала першою в рейтингу навчальних закладів міста, упевнено посіла лідерські позиції в міських етапах предметних олімпіад. Учень школи Бердніков Дмитро став переможцем Всеукраїнської і Міжнародної Олімпіади з хімії (вчитель Гасюк Любов Павлівна). Народилася традиція уславлення талановитих учнів та їх наставників «Маємо честь представити», ліричного прощання зі школою «Незабудка»; народились і побачили світ перші номери шкільної газети «Позиція». Навчальний заклад із фази становлення увійшов у фазу розвитку.
   За ініціативи директора школи, за підтримки завідувача відділом освіти Панасюк Олени Леонтіївни, міського голови Гладуняка Івана Васильвича школу № 3 було реорганізовано в заклад нового типу «школу-ліцей» (рішення виконкому Нетішинської міської ради № 110 від 06.04.2001). Серйозно покращилась матеріально-технічна база: закуплено перші компю’ери, ксерокс, факс. Обладнано стендами нового зразка методкабінет, коридори, зроблено куток Символіки.
   1 вересня 2001 року відбулось урочисте відкриття Нетішинського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Заклад розпочав роботу, спрямовану на інноваційну діяльність, наукову роботу. Створено товариство «Ерудит». Першим заступником з наукової роботи стала Соболик Таміла Анатоліївна.
   З 1 вересня 2003 року НВК «школа-ліцей» знову очолив Роюк Олександр Агейович. Серйозний підхід до організації навчально-виховної роботи, роботи з педагогічними кадрами, всебічна підтримка творчо та результативно працюючих педагогів дали очікувані результати. У 2006 році НВК номінована в проекті «100 кращих шкіл України».

      Вишнякова Адель Миколаївна           Моцик Марія Адамівна, 1998рік          Роюк Олександр АгейовичКабінет хімії новозбудованої зош №3, липень 1988 рікМонтується кабінет фізики, липень 1988 рікКабінет розмовної англійської мови, серпень 1988 рікЛінгафонний кабінет, серпень 1988 рікУрочиста лінійка з нагоди відкриття нової середньої школи №3 в місті Нетішин, 1 вересня 1988 рікПерша адміністрація зош №3
Директор: Вишнякова Адель Миколаївна
Заступник з виховної роботи: Моцик Марія Адамівна
Заступник з навчально-виховної роботи: Богодіст Валентина Миколаївна
Заступник з навчально-виховної роботи в школі І ст: Юрчук Тамара АнтонівнаКолектив прощається з першим директором Вишняковою А.М., червень 1992 рікАдміністративний склад зош №3, вересень 1996 року
Директор: Моцик М.А.
Заступники: Лиситчук Т.С., Росіцька Т.Т.,Добринчук Т.Д., Юрчук Т.А., Горбатюк Л.М., Вещеня О.І.
Секретар-діловод: Мартинюк О.К.
Педагогічний колектив зош №3, 2000 рікВідкриття Нетішинського навчально-виховного комплексу. В центрі- Гладуняк Іван Васильович - міський голова, 1.09.2001
Співає Віра Петрук
Педагогічний колектив НВК, 2004 рікЧлени адміністрації НВК на віншуванні переможців "100 кращих шкіл України - 2006р", м. Київз Василем Кременем, Президент Академії Педагогічних наук України, колишнім Міністром Освіти України<

Хроніка становлення і звершень. 30-річчю Нетішинського НВК "ЗОШ №3 та ліцей" присвячується

Святковий вечір "Школа - мудрості начало" до 30-річчя Нетішинського НВК "ЗОШ №3 та ліцей"

    Designed by Shostak
    Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz

        (теги:Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів та ліцей,Нетішинський НВК, школа та ліцей міста Нетішин, НВК Нетішина,НВК міста Нетішин, школа №3 міста Нетішин )