Офіційний сайт Нетішинського НВК

Головна
Програма розвитку
Наші досягнення
Фотогалерея
Мапа сайту
Історія школи
НВК в ЗМІ
Про школу

Важливо знати!

    Навчальний заклад обслуговує дільничний офіцер поліції
сектору превенції Нетішинського ВнП Славутського
ВП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції
Зелевський Владислав Олександрович та
інспектор ювенальної превенції сектору превенції Нетішинського ВнП
Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області майор поліції
Волошина Тетяна Вікторівна.

Безкоштовні "гарячі"
телефонні лінії

Міні-чат

Опитування

Як Ви оцінюєте наш шкільний сайт?
Всего ответов: 435


Як Ви оцінюєте роботу навчального закладу?
Всего ответов: 422


Які якості повинен мати сучасний вчитель?
Всего ответов: 450


Ваша думка щодо єдиної форми.
Всего ответов: 373

Корисні посилання

Відвідування сайту

Статистика ucoz.ua


Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Статистика liveinternet.ru

Форма входу

НАУКОВО – МЕТОДИЧНА РОБОТАЩоб бути Великим - треба бути людиною
Великої ідеї та великого характеру.
В. Сухомлинський    Управління методичною роботою здійснює науково-методична рада школи. Функціональні обов’язки працівників, які залучені до методичної роботи, визначені у положенні.
   У школі визначена чітка структура науково - методичної роботи, яка складається із взаємопов’язаних та взаємодіючих елементів.   Визначені форми методичної роботи.   Рішенням педагогічної ради від 16.01.2007р. у 2007-2012н.р. педагогічний колектив школи працює над проблемою «Удосконалення педагогічної майстерності вчителя в напрямку психолого-педагогічного забезпечення
   особистісно орієнтованого розвитку потенціальних творчих здібностей учня, його самореалізації, самовдосконалення».   Етапи реалізації науково-методичної проблеми відображають самоосвітню діяльність педагогічного колективу та методичної служби за навчальними роками.   Методичний кабінет працює за планом діагностико-аналітичної діяльності, робота із організації навчально-виховного процесу будується на моніторинго-діагностично-корекційній основі. Науково - методична рада школи працює над реалізацією науково-методичної проблеми.
   У школі створено 9 методичних об’єднань. Всі предметні методичні об’єднання працюють, вирішуючи методичні завдання, які випливають із загальношкільної методичної проблеми. На засіданнях предметних методичних об’єднань творчих груп, вирішуються питання: якості результатів моніторингових досліджень, використання інноваційних педагогічних технології, підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, організації та проведення семінарів, контрольних зрізів знань, підготовки до участі в виставці педагогічних ідей та знахідок, питання педагогіки та психології. Уся робота методичних об’єднань спрямована на пошук методів навчання, які б розвивали інтелектуальні та творчі здібності учнів.
   Для реалізації головних положень методичної проблеми та впровадження в практику роботи інноваційних технологій організовано роботу творчих, фокусних груп, майстер-класів, методичних практикумів, семінарів. На засіданнях використовуються активні форми навчання педколективу. Широко впроваджуються нетрадиційні форми проведення методичних заходів (методичні практикуми, круглі столи, семінари-практикуми, методичні тижні, конкурсні панорами, методичні виставки), традиційне проведення предметних тижнів.
   Особливе місце в роботі науково - методичної служби займає вивчення та впровадження педагогічного досвіду вчителів. Належну увагу науково – методична служба НВК приділяла пропаганді досвіду та професійної майстерності вчителів-учасників Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».   З метою виявлення та популяризації кращого досвіду роботи педагогів, створення дидактичного і методичного забезпечення особистісно орієнтованої освіти на міській педагогічній виставці ідей та інновацій були репрезентовані матеріали педагогів НВК, які відображали здобутки вчителів у розв’язанні актуальних проблем розвитку освіти.
   Педагогічний колектив займається видавничою діяльністю за результатами дослідно- експериментальної роботи (публікації у фахових журналах, видання навчально - методичної літератури та ін.), випускає свою шкільну газету "Позиція" для учнів, учителів та батьківської громадськості.
   Вчителі закладу систематично друкуються у фахових газетах та журналах, пропагуючи свій досвід роботи та досвід роботи закладу.   Головним органом школи, який вирішує актуальні проблеми підвищення науково-теоретичного і методичного рівнів учителів, є педагогічна рада. Її діяльність визначається Законом України «Про загальну середню освіту», «Положенням про загальноосвітній заклад», «Положенням про педагогічну раду» та Статутом школи. 2007-2008 н.р. відзначився результативною співпрацею методичних підрозділів ХОІППО та колективу НВК з питань створення атмосфери педагогічного партнерства, якнайсприятливіших умов для творчого самовираження і самореалізації педагогів, роботи над формуванням особистості педагога-фахівця.
   В листопаді 2007 року відбулася обласна науково-практична конференція «Інноваційна діяльність в освітніх закладах: досвід запровадження концентрованого навчання». У грудні 2007р на базі НВК проведено обласний семінар директорів інноваційних закладів «Формування позитивної “Я – концепції”.   Вчителі школи беруть участь у творчих педагогічних конкурсах, Всеукраїнському огляді-конкурсі «Панорама відкритих уроків», їх творчі здобутки публікуються в педагогічній пресі.   Педагогічний колектив школи наполегливо працює над втіленням в практичну діяльність інноваційних технологій. В 2009 році школа ввійшла до числа кращих шкіл області («Флагмани освіти Хмельниччини»).
   Рішенням управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти школа визнана опорною школою з впровадження технології ОКН.
   У цілому науково - методична робота впливає на підвищення професійного рівня педагогічного колективу, зорієнтована на конкретні результати.
    У школі здійснюється системна робота щодо висунення кращих працівників на нагородження грамотами, дипломами, присвоєння педагогічних звань.
    Designed by Shostak
    Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz

        (теги:Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів та ліцей,Нетішинський НВК, школа та ліцей міста Нетішин, НВК Нетішина,НВК міста Нетішин, школа №3 міста Нетішин )