Офіційний сайт Нетішинського НВК

Головна
Програма розвитку
Наші досягнення
Фотогалерея
Мапа сайту
Історія школи
НВК в ЗМІ
Про школу

Важливо знати!

    Навчальний заклад обслуговує дільничний офіцер поліції
сектору превенції Нетішинського ВнП Славутського
ВП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції
Зелевський Владислав Олександрович та
інспектор ювенальної превенції сектору превенції Нетішинського ВнП
Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області майор поліції
Волошина Тетяна Вікторівна.

Безкоштовні "гарячі"
телефонні лінії

Міні-чат

Опитування

Як Ви оцінюєте наш шкільний сайт?
Всего ответов: 441


Як Ви оцінюєте роботу навчального закладу?
Всего ответов: 425


Які якості повинен мати сучасний вчитель?
Всего ответов: 455


Ваша думка щодо єдиної форми.
Всего ответов: 377

Корисні посилання

Відвідування сайту

Статистика ucoz.ua


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статистика liveinternet.ru

Форма входу
 

 

Перемога учителя французької - у рік французької мови в Україні

 

 

   

 

 

"Нетішинський вісник" випуск 24 січня 2019 року №4

Чверть століття інтелектуального лідерства

 

 

 

                          

 

 

Школа - жива і завжди молода!

 

 

 

Освітянська слава Нетішина

 

 

 

Вдалий старт

 

 

 

Випускники Нетішинського НВК - кращі за результатами ЗНО-2018

 

 

 

Освітній простір Нової української школи

 

 

 

Рекордсмени ЗНО

 

 

 

Подорож-нагорода

 

 

 

Всеукраїнський фестиваль дружин "Юних пожежників"

 

 

 

Рейтинги

 

 

ФЕНОМЕН ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ЛІДЕРСТВА НЕТІШИНСЬКОГО НВК

 

   Понад два десятиліття Нетішинський НВК «Загальноосвітня школа І-II ступенів та ліцей» - школа №3 до 2001 року - незмінно лідирує серед загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста за результатами інтелектуальних змагань різного рівня: предметних олімпіад, конкурсів, МАН тощо... В активах закладу є навіть бронзова медаль Міжнародної олімпіади з хімії (2002р.) В його стінах, починаючи з 1993 року і до цього часу, - найбільша чисельність учнів. А запити на навчання в НВК з першого класу і цьогоріч найвищі...
   У чому ж секрет такого рейтингу?

 

   ЧИ ЗОБОВ’ЯЗУЄ ВИВІСКА?
В соціумі міста, з подачі людей, які не завжди опираються на системний аналіз якості освітньої діяльності, поширилась примітивна думка, суть якої полягає в наступному. Мовляв, закономірність і прогнозованість високих інтелектуальних досягнень учнів і педагогів навчально-виховного комплексу пояснюється його «статусністю». Ця теза останнім часом доволі часто повторюється, публічно стверджуючись, словесно видозмінюючись. Проте суть її зводиться до простої формули «Вивіска зобов’язує!». Подібна логіка вражає. І ось чому.
   СТАРТ УСПІХІВ - В ШКОЛІ І СТУПЕНЮ
В Нетішині - чотири загальноосвітні навчальні заклади. Структура класів школи І і ІІ ступенів (початкової і середньої) ідентична. Всі вони працюють за типовими навчальними планами, виконуючи вимоги Державних програм з кожної навчальної дисципліни. Приблизно однакове за змістом і якістю дидактичне оснащення (підручники, методичні посібники, забезпечення комп’ютерною технікою). В кожній школі працюють висококваліфіковані фахівці. Але чомусь з року в рік, вже більше десяти років поспіль, за підсумками олімпіад з навчальних предметів в початкових кл¬сах перемагає знову ж таки Нетішинський НВК?! Переконана, що саме в початковій школі окреслюються носії майбутніх інтелектуальних перемог, саме вчителі 1-4 класів своєю професійністю, творчим підходом, увагою до юного обдарування і забезпечують старт. В нашому закладі практично всі вчителі початкової школи і відзн¬чаються надзвичайно високою кваліфікацією, вміють бачити працелюбних, обдарованих дітей.
   СТАТИСТИКА ПЕРЕМОГ-2017
341 перемоги членів команди нетішинських інтелектуалів на обласному - III рівні - Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін, наші учні отримали 20, тобто майже половину. Другу пол¬вину розділили учасники олімпіад трьох інших знз міста. Безумовно, більшість із переможців НВК обласного рівня - це ліцеїсти. Але ім’я кожного з них: Наталія Зуєва, Андрій Козирський, Дарина Слюсар, Владислав Соболевский, Павло Кравчук , Поліна Милютина, Анна Онофрійчук, Софія Буренко, Дарина Бродська, відоме зі школи І ступеню і фігурує в протоколах переможців не один рік, задовго до того, як вони ст¬ли учнями «статусних» класів. А ось іще красномовніший факт. Учні НВК здобули цьогоріч 4 перемоги на Всеукраїнському рівні. До речі, саме ці перемоги увійшли до рейтингової скарбнички Хмельницької області. Цікаво, що дві із них належать ліцеїстам, а дві-учням середніх класів.
II місце у IV етапі олімпіади з англійської мови посіла Наталія Зуєва, ліцеїстка II курсу (вч. Тетяна Олексіївна Карпова). Зауважимо, що Наталія перші серйозні перемоги отримувала вже з початкової школи. Формула її досягнень проста: вмотивованість і працелюбність, помножена на талант і професійність її вчителів. Шестикласниця Анна Карпова (вчитель Надія Володимирівна Конончук) отримала II місце в Міжнародному конкурсі ім. Петра Яцика; восьмикласниця Анастасія Ковалінська (вчитель Ірина Юріївна Ковалінська) - 1 місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя»; десятикласниця Оксана Павлова (вчитель Світлана В’ячеславівна Фабрицька) - 1 місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя». Це і є плодами успішної командної роботи «вчитель-учень» - саме те, що культивується в Нетішинському НВК.
   УСІ ШКОЛИ - РІЗНІ
Абсолютно поділяю твердження, що немає ні хороших, ні поганих шкіл. А кожну школу можна порівнювати лише з самою цією школою на якомусь етапі її функціонування. А от підходи до організації роботи навчального закладу насправді різняться, і їх варто оцінювати. А ефективність чи неефективність цих підходів визначає рівень якості освітніх послуг.
   Кожна школа - наче невеличка держава, що існує за певними законами. Добре, якщо ці закони - підходи, принципи, традиції - перевірені часом і слугують учневі. Переконана, що підходи до організації навчально-виховної роботи в Нетішинському НВК максимально наближені до оптимальних. Що це означає? По-перше, ефективність роботи адміністративної команди, в якій чітко окреслені і розмежо¬вані ролі і функції. Це забезпечується високим інтелектом, принциповістю і послідовністю педагогічного менеджменту заступників директора з навчально-виховної роботи Валентини Миколаївни Форсюк, Надії Володимирівни Конончук, Марії Федорівни Демчук. Вони демонструють не лише управлінські вміння, але й педагогічну майстерність, виводячи на всеукраїнський рівень переможців, учнів, яких навчають. І, безумовно, директор, який задає режим пошуку співробіт¬ництва, турботи, створює той особливий світ, що не залежить від умов, які йому дістались і в яких часто опиняється.
   По-друге, сформовано команду вчителів - класиків перемог. їхні імена звучать щороку, постійно, як тих, хто сповна відповідає такому визначенню. Символічно, що перші позиції в цьому списку з року в рік займають Тетяна Олексіївна Карпова та Ірина Юріївна Смичок - випускниці нашого закладу, в якому навчались і в якому от¬римали перше робоче місце.
Стабільно якісно навчають і готують учнів до участі в інтелектуальних перегонах Ірина Мирославівна Шевчук, Галина Павлівна Шахрай, Ірина Юріївна Ковалінська, Юрій Леонідович Юр’єв, Світлана В’ячеславівна Фабрицька, Алла Анатоліївна Сітовська, Галина Анатоліївна Варенюк, Світлана Василівна Чабан, Ірина Павлівна Ковальська, Наталія Олександрівна Боднар, Алла Євгенівна Кпочко, Галина Вікторівна Максимчук, Наталія Василівна Штогун. Це саме той потужний кістяк педагогічного колективу школи ІІ-ІІІ ступеню, який дає можливість реалізувати педагогічні інновації, поєднує навчальну, олімпіадну і дослідницьку діяльність, включаючи працелюбних учнів, допомагає дітям стати успішними.
   ... По-різному стверджуються школи, шукають власні шляхи формування позитивного іміджу. Переконана: виграє той, хто дбає більше не про форму, а про зміст. І саме навколо таких навчальних закладів повинна створюватись атмосфера прихильності і поваги, психологічної і матеріальної підтримки. Неприпустимо, щоб в таких навчальних закладах були «найдешевші» учні.

Марія МОЦИК,
Заслужений працівник освіти України

 

 

Перемоги 2016-2017 навчального року


 

 

День вишиванки в Нетішинскьому НВК


 

 

ЗНО-2016

 

 

Рейтинги

 

 

Знай наших

Інтелектуальні перемоги Всеукраїнського рівня


   2015 рік став ще одним в ланцюжку років ствердження НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» в статусі одного із кращих навчальних закладів не тільки міста, але й області, по роботі з обдарованими учнями. Абсолютне лідерство в міських предметних олімпіадах з навчальних дисциплін, більше двох десятків призових місць в обласних предметних олімпіадах, ряд перемог в обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН – усе це фактичне підтвердження інтелектуальних здобутків 2014-2015 навчального…
    Очікуваними були і перемоги на Всеукраїнському рівні.


   Перше місце – найвищу сходинку в третьому – Всеукраїнському етапі конкурсу–захисту МАН посів Яцук Сергій Олександрович, ліцеїст ІІ курсу фізико-математичного профілю, за результатами захисту власної наукової роботи «Вестибулярний апарат для корабельної гелікоптерної платформи». Науковий керівник Сергія – Юрій Леонідович Юр’єв, без сумніву, найрезультативніше працюючий вчитель-фізик нашого міста. Він не втомлюється шукати і знаходити цікаві теми для розвитку наукових нахилів своїх учнів. В процесі спільної роботи вчитель фактично стає співавтором юного науковця. Юрій Леонідович володіє вмінням зосереджуватися на актуальних проблемах прикладної фізики, що робить його предмет потрібним і сучасним. Щодо Сергія Яцука, то учень протягом багатьох років поспіль неодноразово ставав переможцем різних предметних олімпіад і конкурсів. Цьогорічна перемога на Всеукраїнському рівні - апогей його наполегливої шкільної праці.
   Не менш титулованою є і ліцеїстка ІІ курсу фізико-математичного профілю Корнійчук Оксана Сергіївна, яка здобула ІІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН за результатами представлення власного наукового доробку на тему: «Феномен референтних груп». Оксана працювала в секції «психологія» під керівництвом практичного психолога школи-ліцею Веселовської Ольги Миколаївни. Випускницю давно приваблює психологія, особливо цікавиться вона місцем людини в соціумі, взаємостосунками між членами колективу. В науковій роботі ліцеїстки було зроблено акцент на існування референтних груп – кола осіб, думки яких значимі для особистості і її саморозвитку… Досягнутий результат засвідчив, що Оксані Корнійчук вдалося розкрити означені нею питання, які хвилюють молодь, особливо в теперішній час.
   За названими великими інтелектуальними перемогами випускників НВК 2015 року – не лише праця Серія, Оксани та їх наставників, але й результат роботи всього педагогічного колективу навчального закладу, в якому системно і постійно культивуються професіоналізм, розум, порядність, патріотизм, доброзичливість, реалізується принцип співпраці вчителя і учня. Саме такі результати свідчать про високу якість освітніх послуг школи-ліцею, підвищують рейтинг Нетішина в освітній системі Хмельниччини і України.

Марія Моцик,
Заслужений працівник освіти України

 

 

ПЕРЕМОГИ В ЗНО – ОЗНАКА УСПІШНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Не дивно, що більшість із нас, батьків, переймаються рейтингом навчального закладу, в якому виховуються та здобувають знання наші діти...

Ми радіємо успіхам, тішимося здобуткам, хвилюємось через недоліки, обурюємось негативним відгукам...

Багато чим може похвалитися навчальний заклад, в якому одинадцятий рік навчається мій син, перший рік - донька.

Але є деякі незаперечні показники, які свідчать про реальну результативність роботи кожної загальноосвітньої школи.

Гордість в учасників загальношкільної конференції Нетішинського НВК викликала інформація про результати ЗНО 2014 року, яка прозвучала із уст керівника, спеціаліста відділу освіти. Наша школа - в трійці лідерів Хмельницької області. Хіба це не успіх?! Це, на мою думку, найяскравіший показник успішної роботи педагогічного колективу.

Щоб не бути голослівною, на¬веду окремі цифри, з якими нас ознайомили. За результатами аналізу зведених якісних показників ЗНО 2014 року по школах Нетішина, з дев’яти навчальних предметів Нетішинський НВК продемонстрував 78 відсотків якості (при тому, що інші школи міста -57%).

Найвищі результати показали випускники нашого закладу з хімії - 100% якості, з української мови - 91 %, з біології- 90%, з математики - 89%, з історії України - 81 %, з фізики - 86, з географії - 80%, - англійської мови - 69%. Саме випускниця Нетішинського НВК отримала абсолютний результат - 200 балів з історії.

Хочеться надіятись, що ре¬зультати ЗНО 2015 року не будуть гіршими і закріплять Нетішинський НВК на лідерських позиціях. Від імені батьківської громади щиро цього бажаю учням і педагогам нашого закладу.

О. РОЙ,
голова Ради Нетішинського НВК

 


    Designed by Shostak
    Copyright MyCorp © 2020
    Сделать бесплатный сайт с uCoz

        (теги:Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів та ліцей,Нетішинський НВК, школа та ліцей міста Нетішин, НВК Нетішина,НВК міста Нетішин, школа №3 міста Нетішин )