Офіційний сайт Нетішинського НВК

Головна
Програма розвитку
Наші досягнення
Фотогалерея
Мапа сайту
Історія школи
НВК в ЗМІ
Про школу

Важливо знати!

    Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Нетішинського МВ УМВС капітан міліції

Чаленко Наталія Олександрівна роб. тел. 3-47-95
каб. 23 Нетішинського МВ

Безкоштовні "гарячі"
телефонні лінії

Міні-чат

Опитування

Як Ви оцінюєте наш шкільний сайт?
Всего ответов: 407


Як Ви оцінюєте роботу навчального закладу?
Всего ответов: 394


Які якості повинен мати сучасний вчитель?
Всего ответов: 418


Ваша думка щодо єдиної форми.
Всего ответов: 344

Корисні посилання

Відвідування сайту

Статистика ucoz.ua


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статистика liveinternet.ru

Форма входу
З 26.02 по 03.03 у  Нетішинському НВК проходив тиждень природничих наук. Школярам було запропоновано цілу низку цікавих заходів.

Зокрема,  вони мали можливість споглядати  цікаві світлини, представлені на  фотовиставці «Мить зупинись!»

Взяти участь у конкурсі газет «У світі цікавих фактів», конкурсі «У світі хімічних ребусів», конкурсі міні- проектів «Сам собі синоптик»,

 

екологічному конкурсі «Моральний вчинок», конкурсі - захисті презентацій «За тиждень навколо світу»  та перевірити свої знання в вікторинах: «Хімічні елементи»,  «Вчені-хіміки», різноманітних біологічних; спробувати розгадати віртуальні відео – загадки з хімії.

Годину цікавої хімії провели для пятикласників учні 8-Г класу Максимчук Валерія та Семенюк Марія. Школярі мали можливість ближче познайомитись з наукою «хімія», дізнатись про її походження, продемонструвати свої знання про речовини, а також із захопленням поспостерігати за цікавими та незвичними дослідами.

 

                                                             

Учні 6 класів взяли участь у грі – змаганнях «Вище неба». У гравців виявилось достатньо знань, щоб піднятись «Вище неба». Капітан команди 6Б класу  Корсун Юрій впевнено привів свою команду до перемоги. Команда 6В класу продемонструвала згуртованість та оригінальне представлення. Не втрачали оптимізму гравці 6А класу, що відстали з невеликим відривом. Перемогли дружба та гарний настрій.

Також школярі шостих класів із завзяттям розв′язували і завдання біологічного квесту.

 

Для учнів 7 класів проведено:

  •  позакласний захід «Посвята в юні хіміки», де  команди 7Г «Карбонати», 7В «Реактивчик» та 7Б «Аурум» показали блискучі знання основ хімії і були прийняті до лав хіміків НВК .

     

  • брейн-ринг «По країнах та континентах», під час якого  І місце посіла команда 7 Б « Цунамі», ІІ місце команда 7 Г «Колумби-шукачі», ІІІ місце розділили команда 7А « Першовідеривачі» та команда 7 В «Мандрівники ». Під час брейн-рингу усі присутні ознайомилися з цікавими фактами про Україну, переглянули відеоролик « 24 неймовірних факти про Україну».

  

Віртуальна подорож унікальними місцями України здійснили учні восьмих класів. А також вони позмагались у біологічному  турнірі «Таємниці людського тіла». І місце посіла команда 8-Г класу «Інфузорії в туфельках», ІІ місце розділили команди 8-Б «Смартики» та 8-В класів, ІІІ місце – команда 8-А класу.

 

Для учнів 9 класів було проведено географічну гру «Загублений острів». Під час якої учасники мали можливість перевірити свої знання з географії , а саме таких понять,  як «природний комплекс», «широтна зональність» тощо.

Учні 10 класів взяли участь в екологічній конференції «Земля у нас одна», у ході якої обговорили проблеми охорони довкілля. Особливе занепокоєння викликала у десятикласників проблема утилізації сміття та побутових відходів.

 

А також взяти участь в акціях: « Збережемо планету зеленою!» та  « Здай  батарейку – збережи природу!»


    Designed by Shostak
    Copyright MyCorp © 2018
    Сделать бесплатный сайт с uCoz

        (теги:Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів та ліцей,Нетішинський НВК, школа та ліцей міста Нетішин, НВК Нетішина,НВК міста Нетішин, школа №3 міста Нетішин )