Офіційний сайт Нетішинського НВК

Головна
Програма розвитку
Наші досягнення
Фотогалерея
Мапа сайту
Історія школи
НВК в ЗМІ
Про школу

Важливо знати!

    Навчальний заклад обслуговує дільничний офіцер поліції
сектору превенції Нетішинського ВнП Славутського
ВП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції
Зелевський Владислав Олександрович та
інспектор ювенальної превенції сектору превенції Нетішинського ВнП
Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області майор поліції
Волошина Тетяна Вікторівна.

Безкоштовні "гарячі"
телефонні лінії

Міні-чат

Опитування

Як Ви оцінюєте наш шкільний сайт?
Всего ответов: 427


Як Ви оцінюєте роботу навчального закладу?
Всего ответов: 412


Які якості повинен мати сучасний вчитель?
Всего ответов: 441


Ваша думка щодо єдиної форми.
Всего ответов: 363

Корисні посилання

Відвідування сайту

Статистика ucoz.ua


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статистика liveinternet.ru

Форма входу
З 12 по 16 березня в школі проходив тиждень початкових класів. Робота тижня  була  спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів,були цікавими,корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.
Змістовним і чуттєвим було свято до Дня народження Т.Г. Шевченка, яке організувала Анашкіна Ю.Ю. з учнями  4 класів. Натхнено і виразно діти читали вірші великого поета
 

 

Цікаво і плідно пройшов брейн-ринг для учнів 3 класів " У нашім серці Україна", який провела Пахальчук Г.О.  Цікаві конкурси змусили дітей напружити свої розумні голови та зібратися з  силами. І тому команди показали чудові знання про свою Батьківщину: її героїчне минуле і сьогодення, солов'їну мову та чарівну природу,народні звичаї і традиції.
   
 
 
 
 
Проблеми екологічного виховання продемонстрували актори театралізованого дійства" Лісова подорож", яке майстерно підготувала Назарова О.А.
 

Неможливо  було втриматися від оплесків, коли проходило свято, організоване Митюк Г.О., -  "Рекорди НВК"

  

Вміння діяти в надзвичайних ситуаціях, приймати відповідальні рішення на основі набутих знань та власного досвіду, демострували команди брейн - рингу "Наша безпека", який організувала для учнів 4 класів  Біловус С.В.

 

Надовго запам'ятається дітворі свято" Ми першокласники", яке провела Савчук Л.О.  Учні демонстрували артистизм, талант, знання  та вміння. 
На перервах діти розучували руханки, фізкультхвилинки, проводили квести. Також  вчителі оформляли цікаві виставки дитячих малюнків, колажів, дитячих робіт.
 
Патріотичний квест "Рідна Україна" провела для учнів 4 класів Литвиненко О.І. Діти виконували завдання на кмітливість, показали глибокі знання про рідну землю, з отриманих у квіточок виклали віночки та отримали грамоти. 
 
У групі продовженого дня Шевчук Н.А. провела майстер-клас "Мама і я". Діти розкрили свої вміння иа таланти, а мами - свою наполегливість, безпосередність та фантазію.Святковий кошик, створений разом, приніс масу задоволення та приємних емоцій. 
 
Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи - найрозумніші. найталановитіші

    Designed by Shostak
    Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz

        (теги:Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів та ліцей,Нетішинський НВК, школа та ліцей міста Нетішин, НВК Нетішина,НВК міста Нетішин, школа №3 міста Нетішин )