Офіційний сайт Нетішинського НВК

Головна
Програма розвитку
Наші досягнення
Фотогалерея
Мапа сайту
Історія школи
НВК в ЗМІ
Про школу

Важливо знати!

    Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Нетішинського МВ УМВС капітан міліції

Чаленко Наталія Олександрівна роб. тел. 3-47-95
каб. 23 Нетішинського МВ

Безкоштовні "гарячі"
телефонні лінії

Міні-чат

Опитування

Як Ви оцінюєте наш шкільний сайт?
Всего ответов: 410


Як Ви оцінюєте роботу навчального закладу?
Всего ответов: 397


Які якості повинен мати сучасний вчитель?
Всего ответов: 422


Ваша думка щодо єдиної форми.
Всего ответов: 347

Корисні посилання

Відвідування сайту

Статистика ucoz.ua


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статистика liveinternet.ru

Форма входу
             19 січня у Нетішинському НВК відбулася виховна година «Один з визначних днів для українців» (11кл.) присвячена обʼєднанню двох українських держав: Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки(ЗУНР), які утворилися в результаті революції в Росії та розпаду Австро-Угорської імперії.

            Ведучі заходу Олександра Бондарчук та Валерія Пилипчук нагадали всім присутнім, що 1 грудня 1918 року у Фастові було укладено попередній договір між Радою державних секретарів ЗУНР та Директорією УНР про «злуку обох українських держав в одну державну одиницю». На засіданні  3 січня  1919 року Українська Національна Рада ЗУНР у Станіславі одностайно прийняла ухвалу про обʼєднання  ЗУНР та УНР.

          22 січня 1919 р.  на Софійській площі в Києві було проголошено Акт соборності українських земель. «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна -  в одну Велику Україну. Сповнилися відвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України…»

            Ми впевнені, що територіальна цілісність України скріплена кровʼю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності  душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.                                                                                                                                                                                           

                                         Бондарчук Олександра – ліцеїст ІІ курсу філологічного профілю.           


    Designed by Shostak
    Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz

        (теги:Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів та ліцей,Нетішинський НВК, школа та ліцей міста Нетішин, НВК Нетішина,НВК міста Нетішин, школа №3 міста Нетішин )