Моя власна
інтернет сторінка

    Моя школа    Осінь в картинах Леоніда Ефремова    Художник Леонід Ефремов народився в місті Вітебск (Білорусія) в 1955 році. В 1978 році він закінчив Вітебську школу мистецтв, в 1990 році переїхав проживати до Ізраїля, саме там він досяг справжніх мистецьких навиків. Його картини наповнені південним сонцем, яскравими кольорами, його живопис позитивний та радісний, та й сам художник є оптимістом, що часто відображається в його творчості.
   Леоніду Ефремову подобається мандрувати, подорожі наповнюють його енергією для створення картин. Сьогодні він проживає за океаном, в штаті Флорида.
   На цій сторінці презентовані його картини за тематикою "Осінь"

Переглянути детальніше...


    Скульптури з бумаги Calvin Nicholls. Анімалістика в скульптурі    Перед Вами представлені деякі з робіт майстра найвищого класу. Безкінечна повага до людини, яка здібна творити такі витвори. Велика терпіння і зосередженість мають бути рисою його характеру.
    Calvin Nicholls - винятковий художник та скульптор. Його скульптури (можна назвати обємними фігурами) створюються із звичайної бумаги. Нарізана, склеєна спеціальним чином бумага створює неперевершену деталізацію в роботах.
    Calvin здебільшу створює портрети диких тварин - ведмедів, рисі, мавпи, птахи та ін....

Переглянути детальніше...


    Віртуоз фантастичних перетворень Кріс Мейнард ( Chris Maynard )    Вашингтонський художник Кріс Мейнард використовує пір'я в якості свого матеріалу для роботи, бо вважає, що «вони - остаточне досягнення природи і вершина дивного». Його мета полягає в тому, щоб показати природні образи, кольору і форми пір'я птахів в новому світлі.
   
   Кріс Мейнард ( Chris Maynard ) - маг, чарівник, віртуоз фантастичних перетворень. Він в змозі перетворити одну-єдину пір'їнку не просто в птаха, а в цілу зграю самих різних птахів.
   
    Перш ніж поповнити свою колекцію черговою порцією пір'я, художник проводить ретельне дослідження, щоб дізнатися, якому птахові вони належали. Кожне перо - найбільша коштовність, двох однакових пір'їн, як і діамантів, у світі не знайти. Тому неможливо зробити дві абсолютно однакові роботи, - кожна з них індивідуальна і неповторна, єдина в своєму роді...

Переглянути детальніше...


    Художник Володимир Куш (Vladimir Kush)

    Художник Володимир Куш (Vladimir Kush) створює дивовижні картини. Яскраві і барвисті, вони забирають глядача в далекі невідомі світи, де вигадливо змішуються природа і механіка. На створення сюрреалістичних картин автора надихнули роботи Сальвадора Далі (Salvador Dali).

                                Переглянути детальніше....

    Жозефіна Уолл - картини, які запрошують в казку

    Популярність картин Жозефіни Уолл величезна, особливо серед жінок. Художниця допомагає дивитися на світ іншими очима, з'єднує реальність і ілюзію, пробуджує уяву і вносить в життя дорослих людей казкові фантазії дитячих снів, які здавалися давно забутими. Вона й сама живе у казці, перетворивши свій великий будинок і навколишній сад в місце, де оживають міфи, а повітря наповнене ароматами квітів.
    Жозефіна народилася в травні 1947 року в невеликому англійському містечку Фарнхем в сім'ї професора-філолога. З живописом вона познайомилась ще в дитинстві, вже з чотирьох років улюбленим заняттям дівчинки було малювання. Батьки підтримували захоплення дівчинки живописом, яким вона рано почала займатися професійно. Вже в 16 років Жозефіна продала свою першу картину.
    Жозефіна вважає, що поворот її творчості до зображення фантастичного світу був цілком закономірний, так як вона з дитинства любила казки, а потім захопилася науковою фантастикою і творами сюрреалістів. Художниця любить повторювати: «Фантазія дає мені можливість зобразити світ таким, яким я хотіла б його бачити».

                                Переглянути детальніше....    Мистецтво виконання витинанок

    Відмінні роботи українського творчого дуету DreamPapercut! Кожен коли-небудь вирізав фігурки і цілі сценки з паперу, в дитинстві або в зрілому віці, але те, що роблять українські майстри, справді приголомшливі роботи!
    Дитяче захоплення Дмитра і Юлі з дуету DreamPapercut перетворили в приголомшливе мистецтво - художнє різьблення по папері. Вони, звичайно, не єдині у своєму роді, у світі існують тисячі людей, об'єднаних загальною захопленням, яке називають papercut - різьблення по папері, але безумовно можна сказати дует з України безумовно талановитий і дуже своєрідний.

    Ми всі на уроках праці в школі вирізали різні фігурки з паперу. Самим серйозним досягненням вважалися витіюваті сніжинки. Думаю, що у більшості з нас на тому й закінчилося - не ставати ж нам професійними вирізальщиками :) сніжинок і квіточок. А ось що живе у Франції японська художниця Hina Aoyama як раз пішла далі і удосконалила свою майстерність до справжнього мистецтва. З звичайного паперу простими ножицями вона вирізає цілі філігранні тексти, не кажучи вже про тонких візерунках, кольорах, мереживах, химерних метеликах та інші дива.


                                                                                                          Переглянути детальніше...


    Мистецтво виконання картини за допомогою мастахіну

   Мастихін (від італ. mestichino) — спеціальний ніж або кельма, що використовується в масляному живописі для змішування фарб, очищення палітри або нанесення густої фарби на полотно. Інколи мастихін уживається замість кисті для створення живописного твору, нанесення фарби рівним шаром або рельєфними мазаннями. Мастихіни, як правило, виготовляються із сталі або пластика і можуть мати найрізноманітнішу форму і розмір. Назва «мастихін» походить від італійського «mestichino».

                               


    Простий олівець

    Карандаш (тюрк. karadas , «кара» — чорний, «даш» — камінь, дослівно, — чорний камінь) — інструмент у вигляді стрижня, що виготовляється з матеріалу (вугілля, графіту, сухих фарб і т. п.), що пише, вживаний для листа, малювання, креслення. Часто, в цілях зручності, що пише стрижень олівця вставляється в спеціальну оправу.
    Розрізняють прості олівці за твердістю графітного стрижня, яка як правило вказується на олівцю та позначається буквами М (чи B — від англ. blackness (букв. чорнота) — мягкий та Т (чи H — від англ. hardness (твердість) — твердий.


                                                                                               

    Моя робота

    Розробки уроків 5 клас:

    Розробки уроків 6 клас:

    Розробки уроків 7 клас:

    Факультатив креслення:

    Гурток "Живопис":

    Designed by Shostak
2013